Turlife Turizm

Turlife Turizm Öğrenci ve Personel Taşımacılığı & Servis Hizmetleri olarak kısa zamanda İstanbul ,Sultanbeyli , Kurtköy, Pendik, Kartal ve Sancaktepe bölgelerinde, bölgemizin önemli kuruluşlarına hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Turlife Turizm Öğrenci ve Personel Taşımacılığı & Servis Hizmetleri hem hizmet verdiği kuruluşlara hem de çözüm ortağı alt yüklenicilere sektörde güvenilir firmalarında var olacağını göstermektedir.

Turlife Turizm Öğrenci ve Personel Taşımacılığı & Servis Hizmetleri uzun yıllar İnsan Kaynakları Müdürlüğü yapmış Fatih BAYRAM tarafından kurulmuştur. Yıllardır personel servis firmaları ile iş veren vekili pozisyonunda muhatap olan Fatih BAYRAM bu kez personel ve okul taşımacılığı alanında hizmet veren konumdadır.Personel ve Okul taşımacılığının tüm problem ve çözüm yollarını bilen Fatih BAYRAM Müşterilerine bu sorunları yaşatmamak için Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş bir kurucudur.

Turlife Turizm Öğrenci ve Personel Taşımacılığı & Servis Hizmetleri yine müşterilerinin Referansları ile büyümeye devam etmektedir. Günümüzün rekabetçi piyasa koşullarında satılan malın veya hizmetin maliyetindeki iş gücü hesabına eklenen servis ücretlerinin oranının ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz.

Bundan dolayıdır ki yüksek kalitede ve kalite fiyat oranına uygun olarak, hizmet standartları ve organizasyonu oluşturmuş bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenli, personelinizi veya öğrencilerinizi servis hizmetinden, sizinde servis performansından memnun olacağınız hizmet sunacağımızı belirtmek isteriz.

Bilgi, Güven, Güç,…

Bilgi: Sürekli öğrenmek, yetenekleri geliştirmek, müşteri ihtiyaçlarını anlamak, mükemmele ulaşacak tutkuya sahip olmak. İnsan kaynaklarımıza verimlilik ve takım ruhu esasına dayalı katma değerli ortam sağlamak, pozitif perspektif yaratmak ve proaktiviteyi geliştirmek.

Güven: Kendimize, müşterilerimize, ilişkide olduğumuz tüm bireylere ve çevreye saygı duyarak, şeffaf ve dürüstlükle yaklaşmak, şirketimize ve hizmetlerimize sorumlulukla sahip çıkarak, en iyi performansı sağlayacak verimlilik esasına sahip olmak ve böylece “güveni” sürdürülebilir kılmak.

Güç: Bilgi, yenilikçi, etkili, akım kurucu, güvenilir ve dinamik ve güven bileşkesinde, pazarda tartışmasız liderlik konumunu devam ettirmek . Kurumsal seyahat şirketlerinin, pazarlama ve iletişim ekiplerinin, kurum ve kuruluşların, global çözüm ortaklığına devam etmek.