öğrenci servisi sultanbeyli turlifeVarlıkları, Sizler ve Bizler için çok önemli geleceğimiz olan, Okul, Dershane ve yuva´da eğitim gören yavrularımızı en güvenli ve konforlu şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine , EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkeleri ile çalışarak en üst düzeyde ÖZEN GÖSTEREREK ulaştırmaktadır.

Deneyimli personel, konforlu araçlar ve yüksek teknoloji ile desteklenen öğrenci taşıma sistemi, maksimum düzeyde güvenlik ve memnuniyet esası göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Çocuklar, hepimizin en değerli varlıklarıdır. Bu nedenle okul taşımacılığında çocukların güvenliğini ön planda tutan her türlü yatırım yapılmaktadır. Karayolları Trafik Kanunu ve Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği şartlarını sağlayan, 12 yaşını geçmemiş ve her türlü bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşan filosuyla hizmet veren Köker, şoförlerini, en az 15 yıl tecrübeli, sabıkası bulunmayan, alkol kullanmayan, çocuk sahibi adaylar arasından seçmektedir.

Öğrenciler, zamanında evlerinin önünden alınmakta ve yeniden aynı yere getirilmektedir. Koltuk sayısından fazla öğrenci alınmamaktadır.

Öğrenci yoğunluğunun çok az olduğu semtlerde bile okul taşımacılığı hizmeti sunan Turlife Öğrenci ve Personel Taşımacılığı & Servis Hizmetleri , prensiplerinden ödün vermeden öğrencilerin güvenliği ve konforunu düşünerek çalışmaktadır.

En büyük referansımız, taşıdığımız öğrenciler ve onların velileridir.turlife-ogrenci-servisi-okul-tasimaciligi
ADALAR okul ve öğrenci servisi, ARNAVUTKÖY okul ve öğrenci servisi, ATAŞEHİR okul ve öğrenci servisi, AVCILAR okul ve öğrenci servisi, BAĞCILAR okul ve öğrenci servisi, BAHÇELİEVLER okul ve öğrenci servisi, BAKIRKÖY okul ve öğrenci servisi, BAŞAKŞEHİR okul ve öğrenci servisi, BAYRAMPAŞA okul ve öğrenci servisi, BEŞİKTAŞ okul ve öğrenci servisi, BEYLİKDÜZÜ okul ve öğrenci servisi, BEYOĞLU okul ve öğrenci servisi, BÜYÜKÇEKMECE okul ve öğrenci servisi, BEYKOZ okul ve öğrenci servisi, ÇATALCA okul ve öğrenci servisi, ÇEKMEKÖY okul ve öğrenci servisi, ESENLER okul ve öğrenci servisi, ESENYURT okul ve öğrenci servisi, EYÜP okul ve öğrenci servisi, FATİH okul ve öğrenci servisi, GAZİOSMANPAŞA okul ve öğrenci servisi, GÜNGÖREN okul ve öğrenci servisi, KADIKÖY okul ve öğrenci servisi, KAĞITHANE okul ve öğrenci servisi, KARTAL okul ve öğrenci servisi, KÜÇÜKÇEKMECE okul ve öğrenci servisi, MALTEPE okul ve öğrenci servisi, PENDİK okul ve öğrenci servisi, SANCAKTEPE okul ve öğrenci servisi, SARIYER okul ve öğrenci servisi, SİLİVRİ okul ve öğrenci servisi, SULTANBEYLİ okul ve öğrenci servisi, SULTANGAZİ okul ve öğrenci servisi, ŞİLE okul ve öğrenci servisi, ŞİŞLİ okul ve öğrenci servisi, TUZLA okul ve öğrenci servisi, ÜSKÜDAR okul ve öğrenci servisi, ÜMRANİYE okul ve öğrenci servisi, ZEYTİNBURNU okul ve öğrenci servisi turlife turizm öğrenci ve personel taşımacılığı tarafından hizmet vermektedir.