students (2)Personel Taşımacılığı´nda İstanbul gibi mega şehirde günümüzde firmaların en büyük sıkıntısı zaman kaybı olmaktadır. Firma personelinin zamanında ve konforlu bir şekilde transfer hizmetlerinin verilmesi, günlük yoğun trafik karmaşasından en az şekilde etkilenmesi sağlanırken, rahat ve güvenli yolculuk etmesi Turlife Personel Taşımacılığı tarafından teminat altına alınmıştır. Servis hizmet sunarken zamanın en büyük değer olduğunun bilincinde olan Turlife Personel Taşımacılığı zamanı lehinize çevirmektedir
Müşterilerimize sunduğumuz yüksek hizmet standartlarının sürekliliğini sağlayabilmek amacı ile servis kontrol ve denetimlerimizi sık sık ve sürekli olarak yapmaktayız.

Günümüzün zor trafik koşulları içerisinde ailelerinin ve işverenlerinin bize emaneti olan insanlarımızı sabahları işlerine, akşamları evlerine kavuşturmanın ne kadar ciddiyet isteyen bir uğraş olduğunun bilincinde olarak kaliteli ve güvenilir hizmet sunmanın huzurunu yaşıyoruz.

Servis araçlarımızda görevli sürücülerimiz, şirketimiz bünyesinde çalışan, bu alanda gerekli belgelere sahip, deneyimli, sorumluluk sahibi, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden güler yüzlü kişilerdir.

Servis araçlarımız; konforlu, yüksek modelli, periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz gerçekleştirilen, iç ve dış temizlikleri devamlı kontrol edilen araçlardır.

 

minibussBusinessman, builder, nurse, architect. Isolated over white background